20°

Nowa Ruda

Menu

Kanal RSS

 Reklama  
  EDUKACJA: We Włodowicach efektywnie uczą j. angielskiego
kliknij tu Umiejętność posługiwania się j. angielskim jest uważana za bardzo cenną w naszych czasach. W poszukiwaniu metod skuteczniejszej nauki tego języka, Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha we Włodowicach przystąpiła do konkursu grantowego w ramach programu English Teaching, Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności. 20 sierpnia 2012 r. ogłoszono wyniki i otrzymaliśmy dofinansowanie na realizację projektu edukacyjnego od IX 2012 do XII 2013 , pod nazwą „Rodzice i nowoczesne technologie – sprzymierzeńcami w efektywnej nauce j. angielskiego.” Dzięki pozyskanym środkom uczniowie klas I-III będą uczestniczyć w zajęciach teatralnych i spotkaniach rozwijających sprawność komunikacji poprzez zabawę . Dla rodziców tej grupy, ale także dla wszystkich chętnych, odbędą się warsztaty na temat tego, jak w prosty sposób zachęcać dziecko do nauki języka w domu i jak rodzic może "otaczać" je językiem angielskim po zajęciach szkolnych. Możliwość prezentacji krótkich przedstawień teatralnych i mini-scenek przed rodzicami i dziadkami z pewnością zachęci dzieci do nauki.
Zajęcia dla klas IV-VI nie będą miały nic wspólnego z typowymi lekcjami. Będziemy rozmawiać z rówieśnikami z Wielkiej Brytanii przy pomocy internetu, zaprojektujemy dla swoich rodzin wycieczkę na Wyspy Brytyjskie. Przygotujemy scenariusze warsztatów filmowych i pojedziemy z wizytą do kolegów z innych szkół. W sierpniu następnego roku przewidziany jest wyjazd wakacyjny w Pieniny z native speakerem.
To tylko część działań zaplanowanych na czas trwania projektu. Będziemy o ich realizacji na bieżąco informować czytelników.
Urszula Bieda


« Powrót | Dodano: 2012-09-01 | Komentarzy: 0 | Odsłon: 1252 |  o | Drukuj

Komentarze:

Hasło:
Autor:

Komentarz: /400 max

Info Redakcja wortalu www.nowaruda.info oświadcza, że nie odpowiada za treść komentarzy do zamieszczanych artykułów. Za owe treści odpowiadają ich autorzy. Zabrania się umieszczania treści nawołujących do przemocy, nienawiści, nietolerancji, jak i treści obraźliwych wobec Użytkowników wortalu lub innych osób. Komentarze uznane za obraźliwe lub przekraczające granice tolerancji będą usunięte bez poinformowania o tym autorów !!!

Menu

Noworudzianin
Sierpień 2020
N Pn Wt Śr Cz Pt S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

 PENSJONAT
"Sowi Dwór"
Cena: od 25 do 60

donate

Dotacje w Bitcoin

  ^Top^

Strona zgodna z HTML 4.01   Korzysta z Apache   Korzysta z MySQL   Korzysta z PHP   Najlepiej czytaj w Firefox  
Wszelkie prawa zastrze�one (c) Nowa Ruda 2002-2006 Kamil Kobak
Aby lepiej oglďż˝daďż˝ wciďż˝nij F11     www.nowaruda.info