Nowa Ruda

Menu

Dzisiaj wizyt: 49

Kanal RSS

 Kamera  
 Reklama  

Oni lubią nas
a my lubimy ich.

Przyjaciel Domu

Piast

MOK

Sudety.it

www.kobak.prv.pl - Jazda Konna w Siodle, Górska Turystyka Konna - Overo

www.western.one.pl - Dolnośląskie Centrum Westu - Nowa Ruda


Linki sponsorowane
  W-MEDIACH: Szosa odcięła ludzi
Drogowcy budujący obwodnicę zapomnieli o trzydziestu mieszkańcach peryferii Nowej Rudy.
Obwodnica Nowej Rudy ułatwi życie kierowcom. Mieszkańcom ulicy Zatorze wydłuży drogę do miasta o 2 km.
Mieszkańcy peryferyjnej ul. Zatorze w Nowej Rudzie do miasta chodzili dotąd polną drogą. Mieli do pokonania tylko 800 metrów. Teraz będą musieli nadrabiać drogi i pokonywać dodatkowe 2 km. Wszystko dlatego, że drogowcy budując obwodnicę, zapomnieli o kilku rodzinach, których domy są na jednej z polnych odnóg ulicy Zatorze.

fragment, Romuald Piela, Polska - Gazeta Wrocławska, PANORAMA, 22 lipca 2008 r., s. 4


« Powrót | Dodano: 2008-07-22 | Komentarzy: 5 | Odsłon: 325 |  o | Drukuj

Komentarze:
To ściema jest i tyle... dziennikarze szukaja sensacji. Jak pamietam to ta droga moze 20 osób dzienniee chodziło, a teraz lament bo im zlikwidowali. Ona poprostu była nieużywana i tyle.
2008-07-22, 13:02:32 |  Ja |  Zgłoś nadużycie
Jakby nie było to 20 osób...to też ludzie ciekawe JA jakbyś tam mieszkał to co zrobiłbyś
2008-07-22, 13:22:17 |  19 latek |  Zgłoś nadużycie
Poza tym jak można pisać, że "drogowcy zapomnieli" To chyba jakieś kpiny. Przecież budowali według zatwierdzonego pozwolenia na budowę, według planów które były konsultowane z mieszkańcami Nowej Rudy. A że wtedy mieszkańcy Zatorza "olali temat" to już mogą miec pretensje tylko do siebie.
2008-07-22, 13:26:30 |  Wojciech |  Zgłoś nadużycie
A Bjurmiszcz spkojnie bierze 7tys na miesiac a Nowa Ruda kwitnie! O sczescie niepojete!!
2008-07-22, 16:52:13 |  x |  Zgłoś nadużycie
Wybudowac droge szutrowa,taka jaka byla do tej pory, wzdluz obwodnicy, od momentu, gdzie sie skonczyla stara, do mostu na ulicy dworskiej,okolo 300-400 metrow i po sprawie. Koszt okolo paru tysiecy,a nie kilkuset tysiecy. Bo kto kladke nad droga bedzie w zime odsniezac?Ktora bedzie kosztowac milion?
2008-07-23, 14:32:22 |  m |  Zgłoś nadużycie

Hasło:
Autor:

Komentarz: /300 max

Info Redakcja wortalu www.nowaruda.info oświadcza, że nie odpowiada za treść komentarzy do zamieszczanych artykułów. Za owe treści odpowiadają ich autorzy. Zabrania się umieszczania treści nawołujących do przemocy, nienawiści, nietolerancji, jak i treści obraźliwych wobec Użytkowników wortalu lub innych osób. Komentarze uznane za obraźliwe lub przekraczające granice tolerancji będą usunięte bez poinformowania o tym autorów !!!

Menu
Listopad 2008
N Pn Wt Śr Cz Pt S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

 PENSJONAT
Centrum Rekreacyjno-Konferencyjne HARENDA
Cena: od 40 do 80

donate

  ^Top^

   spampoison    Strona zgodna z HTML 4.01   Korzysta z Apache   Korzysta z MySQL   Korzysta z PHP   Najlepiej czytaj w Firefox   Katalog Stron
Wszelkie prawa zastrzeżone (c) Nowa Ruda 2002-2006 Kamil Kobak
Aby lepiej oglądać wciśnij F11     www.nowaruda.info