9°

Nowa Ruda

Menu

Kanal RSS

 Reklama  
  WYBORY-2006: Wyniki wszystkich kadydatów do Rady Powiatu
Podajemy wyniki wszystkich kandydatów w wyborach do Rady Powiatu Kłodzkiego z okręgu numer 4 (miasto Nowa Ruda) oraz z okręgu numer 3 (Gmina Wiejska Nowa Ruda, Miasto i Gmina Radków). Kandydaci, którzy otrzymali mandat - druk pogrubiony.

okręg numer 4 (miasto Nowa Ruda)
Lista nr 4 - KW Prawo i Sprawiedliwość
Nr/ Nazwisko i imiona/ Wiek/ Miejsce zamieszkania/ ilość głosów
1 Saul Jan 56 Kłodzko 586
2 Bawecki Marek Lech 50 Nowa Ruda 543
3 Łaszewicz Paweł Piotr 47 Nowa Ruda 69
4 Kokot vel Kokociński Andrzej 53 Nowa Ruda 217
5 Kopacz Dariusz Zdzisław 49 Nowa Ruda 226
6 Nowosławski Włodzimierz Jan 40 Nowa Ruda 112

Lista nr 5 - KW Platforma Obywatelska RP
1 Podjacka Monika 33 Nowa Ruda 1173
2 Marciniak Paweł 57 Nowa Ruda 437

3 Bolisęga Janusz 41 Nowa Ruda 245
4 Tessmer Jadwiga 37 Nowa Ruda 61
5 Wójcik Leszek 43 Nowa Ruda 139
6 Wośko Ryszard 55 Nowa Ruda 286
7 Płaneta Mirosław 36 Nowa Ruda 172

Lista nr 6 - KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1 Zachariasz Jarosław Jan 46 Nowa Ruda 482
2 Grysiewicz Janina 61 Nowa Ruda 335
3 Buciuto Marcin Henryk 32 Nowa Ruda 119
4 Grębosz Józef Piotr 58 Nowa Ruda 99
5 Czerwiński Mariusz 30 Nowa Ruda 62
6 Tokarczyk Jolanta Lucyna 36 Nowa Ruda 36
7 Zduniak Wioletta 45 Nowa Ruda 52
8 Guściora Dariusz 42 Nowa Ruda 125

Lista nr 7 - KW Samoobrona RP
1 Fila Marek 47 Nowa Ruda 166
2 Stanisławczyk Wanda 56 Nowa Ruda 159
3 Waśko Daniel 29 Nowa Ruda 149
4 Kościuk Agata 27 Nowa Ruda 14
5 Laprus Jan 41 Nowa Ruda 65
6 Bajer Wioletta 33 Nowa Ruda 15
7 Janeczko Małgorzata 40 Nowa Ruda 33
8 Burkat Józef 34 Nowa Ruda 71

Lista nr 16 - KW Stowarzyszenia Przyjazny Powiat
1 Buczkowska Henryka Maria 51 Nowa Ruda 172
2 Leraczyk Janusz 57 Nowa Ruda 74
3 Skirski Andrzej Czesław 51 Nowa Ruda 72
4 Habratowska Dorota 46 Nowa Ruda 162
5 Wysokińska Halina Kazimiera 50 Nowa Ruda 40
6 Mrówka Mirosław 40 Nowa Ruda 64
7 Pudłowska Danuta 53 Nowa Ruda 147
8 Iwanicki Jan Tomasz 49 Nowa Ruda 223

Lista nr 17 - KW Wyborców Rozwój i Partnerstwo
1 Dudzik Jerzy Andrzej 49 Nowa Ruda 301
2 Ginter Monika Marta 35 Jugów 219
3 Kożuchowski Piotr Jacek 45 Kłodzko 7
4 Lisiak Danuta 45 Nowa Ruda 77
5 Młynarczyk Agnieszka Monika 23 Nowa Ruda 70
6 Ziemski Paweł Marek 20 Nowa Ruda 37

okręg numer 3 (Gmina Wiejska Nowa Ruda, Miasto i Gmina Radków)

Lista nr 4 - KW Prawo i Sprawiedliwość
Nr/ Nazwisko i imiona/ Wiek/ Miejsce zamieszkania/ ilość głosów
1 Jagódka Marek Stefan 45 Radków 558
2 Bazała Teresa Zdzisława 51 Ludwikowice 504
3 Dec Jerzy Grzegorz 44 Bożków 163
4 Kowal Stanisław 53 Ratno Dolne 118
5 Mysza Andrzej Jan 51 Ścinawka Dolna 181
6 Podulka Bogusław Józef 53 Przygórze 177

Lista nr 5 - KW Platforma Obywatelska RP
1 Wnętrzak Henryk 50 Bożków 476
2 Sonnak Ryszard 56 Ludwikowice 334
3 Wolan Renata 36 Ludwikowice 353
4 Gnitecki Jacek 42 Jugów 136
5 Cudzanowska Jolanta 47 Radków 151
6 Szafraniec Marian 53 Wolibórz 100
7 Kowalówka Krzysztof 45 Ścinawka Dolna 159

Lista nr 6 - KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1 Pomykała Ryszard 57 Przygórze 183
2 Koszałko Władysław 45 Ścinawka Średnia 40
3 Kierzenkowski Eugeniusz
4 Tadeusz 47 Włodowice 33
5 Nykiel Zdzisław Bronisław 53 Bożków 131
6 Feliksik Ryszard 54 Jugów 54
7 Tabor Bogusław Wiesław 53 Nowa Ruda 107
8 Jaroszewski Zbigniew Antoni 56 Tłumaczów 42

Lista nr 7 - KW Samoobrona RP
1 Kołacz Celina 40 Wolibórz 222
2 Szewieło Agnieszka 33 Nowa Ruda 41
3 Krzysiak Krzysztof 45 Dzikowiec 194
4 Wielgus Tadeusz 46 Ścinawka Górna 238
5 Mor Krzysztof 42 Nowa Ruda 35
6 Sapieja Anna 29 Ścinawka Średnia 44
7 Urczyńska Justyna 19 Czerwieńczyce 25
8 Jarosz Zbigniew 53 Ścinawka Górna 193

Lista nr 16 - KW Stowarzyszenia Przyjazny Powiat
1 Szkretka Zygmunt 56 Ścinawka Dolna 380
2 Lewicka Danuta Stanisława 53 Przygórze 104
3 Wiśniewska Iwona Teresa 41 Ludwikowice Kłodzkie 48
4 Kuczała Elżbieta Stanisława 49 Ratno Górne 100
5 Błażejowska Sabina 45 Wolibórz 97
6 Kozik Mirosław Władysław 45 Tłumaczów 146
7 Tański Władysław Eugeniusz 55 Jugów 302
8 Sznajder Dawid Stanisław 29 Radków 187

Lista nr 17 - KWW Rozwój i Partnerstwo
1 Peszek Janusz Bolesław 45 Ratno Górne 185
2 Wacławik Maciej Edward 59 Bożków 128
3 Czarnecka Wiesława Leokadia 52 Wambierzyce 121
4 Zalewski Henryk 54 Raszków 32
5 Węglowski Michał Stefan 51 Ścinawka Dolna 41
6 Jachimczak Mariusz Rajmund 45 Bożków 142
7 Kleimann Dariusz Jarosław 38 Wolibórz 83
« Powrót | Dodano: 2006-11-16 | Komentarzy: 2 | Odsłon: 5532 |  o | Drukuj

Komentarze:
Zerwać baner kontrkandydata - 300 zł Przerwać ciszę wyborczą - 5000 zł Zobaczyć usmiech radnego Jagódki - bezcenne !
2006-11-16, 22:38:01 |  wokabeJ |  Zgłoś nadużycie
sojusz lewych dochodów zachariasza komuna- komu-na-chrapać się dać
2006-11-27, 11:49:35 |  jan |  Zgłoś nadużycie

Hasło:
Autor:

Komentarz: /400 max

Info Redakcja wortalu www.nowaruda.info oświadcza, że nie odpowiada za treść komentarzy do zamieszczanych artykułów. Za owe treści odpowiadają ich autorzy. Zabrania się umieszczania treści nawołujących do przemocy, nienawiści, nietolerancji, jak i treści obraźliwych wobec Użytkowników wortalu lub innych osób. Komentarze uznane za obraźliwe lub przekraczające granice tolerancji będą usunięte bez poinformowania o tym autorów !!!

Menu

Noworudzianin
Październik 2018
N Pn Wt Śr Cz Pt S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

 AGROTURYSTYKA
Wśród Zielonych Wzgórz
Cena: od 15 do 30

donate

Dotacje w Bitcoin

  ^Top^

Strona zgodna z HTML 4.01   Korzysta z Apache   Korzysta z MySQL   Korzysta z PHP   Najlepiej czytaj w Firefox  
Wszelkie prawa zastrzeżone (c) Nowa Ruda 2002-2006 Kamil Kobak
Aby lepiej oglądać wciśnij F11     www.nowaruda.info