16°

Nowa Ruda

Menu

Kanal RSS

 Reklama  
  WYBORY-2005: Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 2 - wałbrzyskim
Nr okr./OKW/Nr listy/Nazwa komitet./Nr na liście/Imię Nazwisko/Zawód/miejsce zam.
2 Wałbrzych 1 KW Ruch Patriotyczny 1 Janina Teresa Niechajowicz prawnik Wrocław
2 Wałbrzych 1 KW Ruch Patriotyczny 2 Norbert Tomczyk wydawca Wrocław
2 Wałbrzych 1 KW Ruch Patriotyczny 3 Weronika Falikowska inżynier elektronik Dzierżoniów
2 Wałbrzych 1 KW Ruch Patriotyczny 4 Grzegorz Garbicz student Kłodzko
2 Wałbrzych 1 KW Ruch Patriotyczny 5 Franciszek Ryszka przedsiębiorca Kłodzko
2 Wałbrzych 1 KW Ruch Patriotyczny 6 Witold Kruszyński mechanik samochodowy Bystrzyca Kłodzka
2 Wałbrzych 1 KW Ruch Patriotyczny 7 Zofia Łukaszuk-Kuriata ekonomistka Wrocław
2 Wałbrzych 1 KW Ruch Patriotyczny 8 Maria Dubowik ekonomistka Wrocław
2 Wałbrzych 1 KW Ruch Patriotyczny 9 Anna Kadys przedsiębiorca Wrocław
2 Wałbrzych 1 KW Ruch Patriotyczny 10 Marek Tadeusz Szrama frezer Wrocław
2 Wałbrzych 1 KW Ruch Patriotyczny 11 Marian Zbigniew Jakubiszyn technik konserwator
zabytków Wrocław
2 Wałbrzych 1 KW Ruch Patriotyczny 12 Irena Ludwika Klemczyńska-Pukło farmaceuta aptekarz Wrocław
2 Wałbrzych 1 KW Ruch Patriotyczny 13 Alicja Maria Natusiewicz lekarz dentysta Wrocław
2 Wałbrzych 2 KW Polska Partia Pracy 1 Mirosław Andrzej Szczygieł górnik Rybnik
2 Wałbrzych 2 KW Polska Partia Pracy 2 Kazimierz Tyralik elektromechanik Świdnica
2 Wałbrzych 2 KW Polska Partia Pracy 3 Adam Trzciński nauczyciel Janówka
2 Wałbrzych 2 KW Polska Partia Pracy 4 Jerzy Kałużny inżynier górnik Nowa Ruda
2 Wałbrzych 2 KW Polska Partia Pracy 5 Iwona Teresa Grenen położna Strzelin
2 Wałbrzych 2 KW Polska Partia Pracy 6 Iwona Cecylia Walczak krawcowa Kudowa Zdrój
2 Wałbrzych 2 KW Polska Partia Pracy 7 Henryk Eugeniusz Żelazko technik samoch Bieruń
2 Wałbrzych 2 KW Polska Partia Pracy 8 Kazimierz Bergel górnik Lędziny
2 Wałbrzych 2 KW Polska Partia Pracy 9 Marek Sieradzki technik ekonomista Lędziny
2 Wałbrzych 2 KW Polska Partia Pracy 10 Henryk Marian Centkowski mechanik Lędziny
2 Wałbrzych 2 KW Polska Partia Pracy 11 Andrzej Lisiecki emeryt Ruda Śląska
2 Wałbrzych 2 KW Polska Partia Pracy 12 Piotr Tucholski politolog Głuszyca
2 Wałbrzych 2 KW Polska Partia Pracy 13 Waldemar Bolesław Kwiatkowski technik mechanik Jaworzyna Śląska
2 Wałbrzych 3 KW Liga Polskich Rodzin 1 Paweł Adam Sulowski prawnik Legnica
2 Wałbrzych 3 KW Liga Polskich Rodzin 2 Paweł Jan Zanin politolog Świebodzice
2 Wałbrzych 3 KW Liga Polskich Rodzin 3 Grzegorz Łojowski nauczyciel Ziębice
2 Wałbrzych 3 KW Liga Polskich Rodzin 4 Marcin Czekała filozof Walim
2 Wałbrzych 3 KW Liga Polskich Rodzin 5 Zbigniew Mokrzycki księgowy Łagiewniki
2 Wałbrzych 3 KW Liga Polskich Rodzin 6 Mieczysław Łuszczyński inżynier mechanik Świdnica
2 Wałbrzych 3 KW Liga Polskich Rodzin 7 Ryszard Fajt handlowiec Wałbrzych
2 Wałbrzych 3 KW Liga Polskich Rodzin 8 Jan Stanisław Synowski nauczyciel Sulisławice gm. Świdnica
2 Wałbrzych 3 KW Liga Polskich Rodzin 9 Bronisław Albert Jankowicz elektromonter Kłodzko
2 Wałbrzych 3 KW Liga Polskich Rodzin 10 Lucjan Bardziński technik mechanik Dzierżoniów
2 Wałbrzych 3 KW Liga Polskich Rodzin 11 Agnieszka Wioletta Buszmicz student Kłodzko
2 Wałbrzych 3 KW Liga Polskich Rodzin 12 Mariola Słobodzińska ekonomista Niemcza
2 Wałbrzych 3 KW Liga Polskich Rodzin 13 Dagmara Ilona Konarzewska agent ubezpieczeniowy Mieroszów
2 Wałbrzych 3 KW Liga Polskich Rodzin 14 Teresa Kopciuch rolnik Międzyrzecze gm.
Strzegom
2 Wałbrzych 3 KW Liga Polskich Rodzin 15 Zygmunt Maciej Stelmach elektromonter Ząbkowice Śląskie
2 Wałbrzych 3 KW Liga Polskich Rodzin 16 Wiktor Studnicki student Bystrzyca Górna gm.
Świdnica
2 Wałbrzych 4 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 1 Bartłomiej Antoni Nowotarski prawnik Wrocław
2 Wałbrzych 4 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 2 Halina Nawrocka lekarz Świebodzice
2 Wałbrzych 4 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 3 Barbara Zatoka geodeta Kłodzko
2 Wałbrzych 4 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 4 Zygmunt Romuald Truszkowski technik urządzeń
sanitarnych Kłodzko
2 Wałbrzych 4 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 5 Katarzyna Maria Wojnicka socjolog Wałbrzych
2 Wałbrzych 4 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 6 Adam Zamirski emeryt Niemcza
2 Wałbrzych 4 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 7 Jolanta Lucyna Tokarczyk ekonomistka Nowa Ruda
2 Wałbrzych 4 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 8 Marzena Justyna Bernadowska pedagog Kłodzko
2 Wałbrzych 4 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 9 Elżbieta Małgorzata Dzik pielęgniarka Wrocław
2 Wałbrzych 4 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 10 Michał Mariusz Kołsut prawnik Wałbrzych
2 Wałbrzych 5 KW Socjaldemokracji Polskiej 1 Mirosław Aleksander Lubiński lekarz medycyny Wałbrzych
2 Wałbrzych 5 KW Socjaldemokracji Polskiej 2 Czesław Pogoda parlamentarzysta Kłodzko
2 Wałbrzych 5 KW Socjaldemokracji Polskiej 3 Bożena Katarzyna Rynkowska nauczyciel Kłodzko
2 Wałbrzych 5 KW Socjaldemokracji Polskiej 4 Jarosław Kurzawa zootechnik Wiśniowa
2 Wałbrzych 5 KW Socjaldemokracji Polskiej 5 Przemysław Piotr Dowgiało księgowy Świebodzice
2 Wałbrzych 5 KW Socjaldemokracji Polskiej 6 Grzegorz Wincenty Szewczyk technik ekonomista Dzierżoniów
2 Wałbrzych 5 KW Socjaldemokracji Polskiej 7 Leszek Antoni Broda funkcjonariusz służby
więziennej Świdnica
2 Wałbrzych 5 KW Socjaldemokracji Polskiej 8 Krzysztof Robert Kubit urzędnik samorządowy Kłodzko
2 Wałbrzych 5 KW Socjaldemokracji Polskiej 9 Andrzej Byra technik górnik Wałbrzych
2 Wałbrzych 5 KW Socjaldemokracji Polskiej 10 Tomasz Grzegorz Wicha przedsiębiorca Wałbrzych
2 Wałbrzych 5 KW Socjaldemokracji Polskiej 11 Marta Jermaczek biolog Kosieczyn
2 Wałbrzych 6 KW Prawo i Sprawiedliwość 1 Waldemar Bogdan Wiązowski menedżer Oława
2 Wałbrzych 6 KW Prawo i Sprawiedliwość 2 Ryszard Jan Wawryniewicz historyk Świdnica
2 Wałbrzych 6 KW Prawo i Sprawiedliwość 3 Giovanni Adam Roman ekonomista Wałbrzych
2 Wałbrzych 6 KW Prawo i Sprawiedliwość 4 Piotr Stefan Sosiński radca prawny Międzylesie
2 Wałbrzych 6 KW Prawo i Sprawiedliwość 5 Zbigniew Hieronim Mudy ekonomista Mościsko
2 Wałbrzych 6 KW Prawo i Sprawiedliwość 6 Grzegorz Sławomir Grzegorzewicz prawnik Jaworzyna Śląska
2 Wałbrzych 6 KW Prawo i Sprawiedliwość 7 Mieczysław Jacenty Rodak ekonomista Ząbkowice Śląskie
2 Wałbrzych 6 KW Prawo i Sprawiedliwość 8 Irena Danuta Bukalska nauczyciel Dzierżoniów
2 Wałbrzych 6 KW Prawo i Sprawiedliwość 9 Magdalena Pacuła ekonomista Wałbrzych
2 Wałbrzych 6 KW Prawo i Sprawiedliwość 10 Anna Elżbieta Zalewska nauczyciel Świebodzice
2 Wałbrzych 6 KW Prawo i Sprawiedliwość 11 Jacek Mariusz Domejko lekarz anestezjolog Wałbrzych
2 Wałbrzych 6 KW Prawo i Sprawiedliwość 12 Roman Białobrzycki ekonomista Ząbkowice Śląskie
2 Wałbrzych 6 KW Prawo i Sprawiedliwość 13 Stanisław Grzegorz Kamiński przedsiębiorca Polanica Zdrój
2 Wałbrzych 6 KW Prawo i Sprawiedliwość 14 Bogumił Stefan Gwoździk administratywista Wałbrzych
2 Wałbrzych 6 KW Prawo i Sprawiedliwość 15 Ryszard Leszek Bakuń ekonomista Ząbkowice Śląskie
2 Wałbrzych 6 KW Prawo i Sprawiedliwość 16 Dorota Ewa Karpińska studentka Dzierżoniów
2 Wałbrzych 7 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 1 Henryk Gołębiewski inż. mechanik Wałbrzych
2 Wałbrzych 7 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 2 Mieczysław Jedoń ekonomista Bielawa
2 Wałbrzych 7 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 3 Krystyna Janina Herman położna Wałbrzych
2 Wałbrzych 7 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 4 Magdalena Banaś politolog Kłodzko
2 Wałbrzych 7 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 5 Adam Markiewicz prawnik Świdnica
2 Wałbrzych 7 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 6 Szymon Wojciech Heretyk technik budowy maszyn Wałbrzych
2 Wałbrzych 7 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 7 Łukasz Fil matematyk -nauczyciel Lądek Zdrój
2 Wałbrzych 7 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 8 Bronisław Stanisław Bienkiewicz zootechnik Świdnica
2 Wałbrzych 7 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 9 Włodzimierz Wojciech Ciećwierz ekonomista Łagiewniki
2 Wałbrzych 8 KW Platforma Obywatelska RP 1 Zbigniew Chlebowski ekonomista Wierzbna
2 Wałbrzych 8 KW Platforma Obywatelska RP 2 Izabela Katarzyna Mrzygłocka ekonomista Wałbrzych
2 Wałbrzych 8 KW Platforma Obywatelska RP 3 Stanisław Jurcewicz inżynier telekomunikacji Piława Górna
2 Wałbrzych 8 KW Platforma Obywatelska RP 4 Jakub Maciej Szulc ekonomista Kłodzko
2 Wałbrzych 8 KW Platforma Obywatelska RP 5 Wiktor Wincenty Lubieniecki prawnik Złoty Stok
2 Wałbrzych 8 KW Platforma Obywatelska RP 6 Stefanos Ewangielu technik mechanik Wałbrzych
2 Wałbrzych 8 KW Platforma Obywatelska RP 7 Alicja Synowska socjolog Świdnica
2 Wałbrzych 8 KW Platforma Obywatelska RP 8 Marek Rząsowski socjolog Wałbrzych
2 Wałbrzych 8 KW Platforma Obywatelska RP 9 Tomasz Kurzawa ekonomista Świebodzice
2 Wałbrzych 8 KW Platforma Obywatelska RP 10 Mirosława Maria Boduch prawnik Lądek Zdrój
2 Wałbrzych 8 KW Platforma Obywatelska RP 11 Tomasz Grzegorz Senyk ekonomista Wałbrzych
2 Wałbrzych 8 KW Platforma Obywatelska RP 12 Andrzej Piotr Kuliński politolog Dzierżoniów
2 Wałbrzych 8 KW Platforma Obywatelska RP 13 Ireneusz Mirosław Woźniakowski politolog Zabkowice Śląskie
2 Wałbrzych 8 KW Platforma Obywatelska RP 14 Monika Podjacka ekonomista Nowa Ruda
2 Wałbrzych 8 KW Platforma Obywatelska RP 15 Paweł Kroczak technik mechanizacji
rolictwa Bielawa
2 Wałbrzych 8 KW Platforma Obywatelska RP 16 Henryk Rosiek chemik Olszany
2 Wałbrzych 9 KW Polskiej Partii Narodowej 1 Joanna Edyta Socha ekonomista Długopole Górne
2 Wałbrzych 9 KW Polskiej Partii Narodowej 2 Jarosław Niedźwiecki technik technologii prod. rol.
spoż. Świdnica
2 Wałbrzych 9 KW Polskiej Partii Narodowej 3 Bogdan Zygfryd Budnik technik mechanizacji
rolnictwa Polkowice
2 Wałbrzych 9 KW Polskiej Partii Narodowej 4 Andrzej Solarski kolejarz Biała Podlaska
2 Wałbrzych 9 KW Polskiej Partii Narodowej 5 Maria Kwiatkowska fryzjer Zamość
2 Wałbrzych 9 KW Polskiej Partii Narodowej 6 Kazimierz Sobota kierowca Katowice
2 Wałbrzych 9 KW Polskiej Partii Narodowej 7 Barbara Krasicka kaletnik Szczecin
2 Wałbrzych 9 KW Polskiej Partii Narodowej 8 Lech Pietrucha elektryk Łódź
2 Wałbrzych 9 KW Polskiej Partii Narodowej 9 Andrzej Wadas dziewiarz Łódź
2 Wałbrzych 9 KW Polskiej Partii Narodowej 10 Witold Piwko kierowca Hopkie
2 Wałbrzych 9 KW Polskiej Partii Narodowej 11 Andrzej Górniak blacharz samochodowy Łódź
2 Wałbrzych 9 KW Polskiej Partii Narodowej 12 Maria Teresa Pacek chemik tworzyw sztucznych Mińsk Mazowiecki
2 Wałbrzych 10 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 1 Ryszard Wiktor Niebieszczański wójt Jaszkowa Dolna
2 Wałbrzych 10 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 2 Wacław Alojzy Dziendziel doradca rolniczy Piława Górna
2 Wałbrzych 10 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 3 Henryk Edward Zięba przedsiębiorca Koziniec
2 Wałbrzych 10 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 4 Bogdan Józef Karyś rolnik Oleszna
2 Wałbrzych 10 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 5 Józef Ostrowski rolnik Piława Dolna
2 Wałbrzych 10 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 6 Marek Szpanier urzędnik administracji sam Złotno
2 Wałbrzych 10 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 7 Ryszard Mieczysław Nowak urzędnik administracji
państwowej Ziębice
2 Wałbrzych 10 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 8 Bogusław Grzegorz Wijatyk urzędnik administracji
państwowej Stronie Ślaskie
2 Wałbrzych 10 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 9 Mirosław Jan Lech technik ceramik Nowe Bogaczowice
2 Wałbrzych 10 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 10 Henryk Tchórzewski przedsiębiorca Złoty Stok
2 Wałbrzych 10 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 11 Adam Węgrzyn rolnik Stawiska
2 Wałbrzych 10 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 12 Marek Piotr Bogdał rolnik Wilkanów
2 Wałbrzych 10 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 13 Longin Jan Rosiak urzędnik administracji
samorządowej Wałbrzych
2 Wałbrzych 12 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 1 Roman Łambucki ekonomista Stronie Śląskie
2 Wałbrzych 12 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 2 Jan Pokrywka lekarz Kłodzko
2 Wałbrzych 12 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 3 Wiesław Antoni Szelest adwokat Świdnica
2 Wałbrzych 12 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 4 Barbara Dittmer inżynier budownictwa Wałbrzych
2 Wałbrzych 12 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 5 Leszek Tymcio inż. ochrony środowiska Dzierżoniów
2 Wałbrzych 12 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 6 Jacek Kazimierz Piwkowski nauczyciel Ząbkowice Śląskie
2 Wałbrzych 12 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 7 Lech Józef Ciciała rolnik Sławęcin
2 Wałbrzych 12 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 8 Dariusz Władysław Cieśliński przedsiębiorca Wałbrzych
2 Wałbrzych 12 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 9 Marek Skrzypek drwal Polanica Zdrój
2 Wałbrzych 13 KWW-Ogólnopolska Koalicja Obywatelska 1 Józef Jan Świątek chemik Wałbrzych
2 Wałbrzych 13 KWW-Ogólnopolska Koalicja Obywatelska 2 Renata Wioletta Synoś socjolog Wałbrzych
2 Wałbrzych 13 KWW-Ogólnopolska Koalicja Obywatelska 3 Małgorzata Anna Ziemacka filolog Kłodzko
2 Wałbrzych 13 KWW-Ogólnopolska Koalicja Obywatelska 4 Iwona Krotosz pracownik administracyjny Wałbrzych
2 Wałbrzych 13 KWW-Ogólnopolska Koalicja Obywatelska 5 Bartosz Paszkowski inżynier budownictwa Kłodzko
2 Wałbrzych 13 KWW-Ogólnopolska Koalicja Obywatelska 6 Waldemar Hajdasz geodeta Wałbrzych
2 Wałbrzych 13 KWW-Ogólnopolska Koalicja Obywatelska 7 Danuta Kauza ekonomistka Dzierżoniów
2 Wałbrzych 13 KWW-Ogólnopolska Koalicja Obywatelska 8 Beata Agata Sołtysiak gastronom Wałbrzych
2 Wałbrzych 13 KWW-Ogólnopolska Koalicja Obywatelska 9 Artur Jan Grad elektryk Wałbrzych
2 Wałbrzych 15 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 1 Grzegorz Kołacz rolnik Wolibórz
2 Wałbrzych 15 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 2 Bożena Zofia Garbacz nauczyciel Ożary
2 Wałbrzych 15 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 3 Grzegorz Wojciech Skiba przedsiębiorca Polanica Zdrój
2 Wałbrzych 15 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 4 Grzegorz Piotr Wałowski student Głuszyca
2 Wałbrzych 15 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 5 Sławomir Stanisław Waś handlowiec Bielawa
2 Wałbrzych 15 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 6 Krzysztof Eugeniusz Kotowicz teolog Ząbkowice Śląskie
2 Wałbrzych 15 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 7 Ewa Jasiak ekonomista Wałbrzych
2 Wałbrzych 15 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 8 Bolesław Olejarczyk urzędnik samorządowy Witoszów Dolny
2 Wałbrzych 15 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 9 Izabela Stoksik pielęgniarka Wałbrzych
2 Wałbrzych 15 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 10 Paweł Stanisław Huber nauczyciel Wrocław
2 Wałbrzych 15 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 11 Mieczysław Stefan Bąk emeryt Wałbrzych
2 Wałbrzych 15 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 12 Maria Tatka handlowiec Wojbórz
2 Wałbrzych 15 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 13 Jan Jerzy Janik rolnik Pieszyce
2 Wałbrzych 15 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 14 Anna Teresa Marcinkowska urzędnik Jagodnik
2 Wałbrzych 15 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 15 Ferdynand Ardelli przedsiębiorca Bielawa
2 Wałbrzych 15 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 16 Józef Kołt rolnik Stary Waliszów
2 Wałbrzych 18 KW Narodowego Odrodzenia Polski 1 Dawid Jakub Gaszyński student Świdnica
2 Wałbrzych 18 KW Narodowego Odrodzenia Polski 2 Artur Jaśkiewicz sekretarz Dzierżoniów
2 Wałbrzych 18 KW Narodowego Odrodzenia Polski 3 Jacek Stanisław Szczerba student Góra Śląska
2 Wałbrzych 18 KW Narodowego Odrodzenia Polski 4 Paweł Marek Nicpoń student Góra Śląska
2 Wałbrzych 18 KW Narodowego Odrodzenia Polski 5 Grzegorz Piotr Król student Góra Śląska
2 Wałbrzych 18 KW Narodowego Odrodzenia Polski 6 Małgorzata Cecylia Paderewska-Dudek sprzedawca uliczny
żywności Wrocław
2 Wałbrzych 18 KW Narodowego Odrodzenia Polski 7 Sylwia Eliza Pupka sprzedawca uliczny
żywności Udanin
2 Wałbrzych 18 KW Narodowego Odrodzenia Polski 8 Andrzej Aleksander Król technik rolnik Góra Śląska
2 Wałbrzych 18 KW Narodowego Odrodzenia Polski 9 Leon Gruna robotnik budowlany Uciechów
Wrocław
« Powrót | Dodano: 2005-09-19 | Komentarzy: 0 | Odsłon: 6128 |  | Drukuj

Komentarze:

Hasło:
Autor:

Komentarz: /400 max

Info Redakcja wortalu www.nowaruda.info oświadcza, że nie odpowiada za treść komentarzy do zamieszczanych artykułów. Za owe treści odpowiadają ich autorzy. Zabrania się umieszczania treści nawołujących do przemocy, nienawiści, nietolerancji, jak i treści obraźliwych wobec Użytkowników wortalu lub innych osób. Komentarze uznane za obraźliwe lub przekraczające granice tolerancji będą usunięte bez poinformowania o tym autorów !!!

Menu

Noworudzianin
Czerwiec 2018
N Pn Wt Śr Cz Pt S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 AGROTURYSTYKA
Agroturystyka KARKONOSZE
Cena: od 25 do 45

donate

Dotacje w Bitcoin

  ^Top^

Strona zgodna z HTML 4.01   Korzysta z Apache   Korzysta z MySQL   Korzysta z PHP   Najlepiej czytaj w Firefox  
Wszelkie prawa zastrzeżone (c) Nowa Ruda 2002-2006 Kamil Kobak
Aby lepiej oglądać wciśnij F11     www.nowaruda.info