4°

Nowa Ruda

Menu

Kanal RSS

 Reklama  
  WYBORY-2004: Noworudzianie te kandyduj do PE
Lista nr 1 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
3. ŚLIWA Regina, lekarz, zamieszkała w Wałbrzychu, członek Platformy Obywatelskiej RP. Złożyła następujące oświadczenie: nie pracowałam, nie pełniłam służby, ani nie byłam świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2, art. 4 i art. 4a powołanej ustawy.

Lista nr 2 Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy
2. TUCHOLSKI Piotr, doradca handlowy, zamieszkały w Głuszycy, członek Polskiej Partii Pracy. Zwolniony z obowiązku złożenia oświadczenia o pracy lub służbie w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z nimi z mocy art. 7 ust. 2 powołanej ustawy.

Lista nr 3 Komitet Wyborczy Samoobrona RP
6. MASEŁKO Małgorzata, przedsiębiorca, zamieszkała w Ząbkowicach Śląskich, członek Samoobrony RP. Zwolniona z obowiązku złożenia oświadczenia o pracy lub służbie w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z nimi z mocy art. 7 ust. 2 powołanej ustawy.

Lista nr 4 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD - UP
6. BIERNAT Rafał Grzegorz, ekonomista, zamieszkały w Świdnicy, członek SLD. Zwolniony z obowiązku złożenia oświadczenia o pracy lub służbie w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z nimi z mocy art. 7 ust. 2 powołanej ustawy.

Lista nr 5 Komitet Wyborczy Unii Polityki Realnej
4. DITTMER Barbara, inżynier budownictwa, zamieszkała w Wałbrzychu, członek Unii Polityki Realnej.
Złożyła następujące oświadczenie: nie pracowałam, nie pełniłam służby, ani nie byłam świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2, art. 4 i art. 4a powołanej ustawy.

10. POKRYWKA Jan, lekarz, zamieszkały w Kłodzku, członek Unii Polityki Realnej. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2, art. 4 i art. 4a powołanej ustawy.

Lista nr 7 Komitet Wyborczy Inicjatywa dla Polski
10. SZYSZKA Mieczysław, menedżer, zamieszkały w Nowej Rudzie, członek Inicjatywy dla Polski. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2, art. 4 i art. 4a powołanej ustawy.


Lista nr 8 Komitet Wyborczy Wyborców Socjaldemokracji Polskiej
4. KARASEK Aleksandra Magdalena, studentka, zamieszkała w Kłodzku, nie należy do partii politycznej. Zwolniona z obowiązku złożenia oświadczenia o pracy lub służbie w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z nimi z mocy art. 7 ust. 2 powołanej ustawy.

9. KUBIS Andrzej Radosław, historyk, zamieszkały w Wałbrzychu, nie należy do partii politycznej. Zwolniony z obowiązku złożenia oświadczenia o pracy lub służbie w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z nimi z mocy art. 7 ust. 2 powołanej ustawy.

10. WOJCIECHOWSKI Kamil Konrad, pracownik samorządowy, zamieszkały w Bielawie, nie należy do partii politycznej. Zwolniony z obowiązku złożenia oświadczenia o pracy lub służbie w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z nimi z mocy art. 7 ust. 2 powołanej ustawy.

Lista nr 9 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10. BARTOLIK Mirosław Roman, ekonomista, zamieszkały w Wałbrzychu, członek Prawa i Sprawiedliwości. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2, art. 4 i art. 4a powołanej ustawy.

Lista nr 10 Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
5. SULOWSKI Paweł, prawnik, zamieszkały w Wałbrzychu, członek Ligi Polskich Rodzin. Zwolniony z obowiązku złożenia oświadczenia o pracy lub służbie w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z nimi z mocy art. 7 ust. 2 powołanej ustawy.

9. ŁOJOWSKI Grzegorz Józef, nauczyciel, zamieszkały w Ziębicach, członek Ligi Polskich Rodzin. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2, art. 4 i art. 4a powołanej ustawy.

Lista nr 11 Komitet Wyborczy Wyborców . Ogólnopolski Komitet Obywatelski .OKO.
1. POPŁAWSKI Jerzy, prawnik, zamieszkały w Wałbrzychu, członek Polskiej Unii Gospodarczej. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2, art. 4 i art. 4a powołanej ustawy.

4. MANIA-WYSTEMP Marzena, ekonomista, zamieszkała w Szczawnie Zdroju, członek Polskiej Unii Gospodarczej. Złożyła następujące oświadczenie: nie pracowałam, nie pełniłam służby, ani nie byłam świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2, art. 4 i art. 4a powołanej ustawy.

5. PAKUŁA Dorota Jadwiga, prawnik, zamieszkała w Wałbrzychu, członek Polskiej Unii Gospodarczej.
Zwolniona z obowiązku złożenia oświadczenia o pracy lub służbie w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z nimi z mocy art. 7 ust. 2 powołanej ustawy.

7. BIAŁOWĄS Stanisław, politolog, zamieszkały w Wałbrzychu, członek Polskiej Unii Gospodarczej. Złożył następujące oświadczenie: pracowałem w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2, art. 4 i art. 4a powołanej ustawy.


Lista nr 12 Komitet Wyborczy Unii Wolności
9. BUDNIK Krzysztof Bogusław, adwokat, zamieszkały w Wałbrzychu, członek Unii Wolności. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w

Lista nr 13 Komitet Wyborczy PSL
4. STĘPNIEWSKI Bogusz, lekarz, zamieszkały w Wałbrzychu, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2, art. 4 i art. 4a powołanej ustawy.

Lista nr 14 Koalicyjny Komitet Wyborczy KPEiR - PLD
5. WOŁOWIEC Bożena, inżynier ekonomista, zamieszkała w Szczawnie Zdroju, nie należy do partii politycznej. Złożyła następujące oświadczenie: nie pracowałam, nie pełniłam służby, ani nie byłam świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2, art. 4 i art. 4a powołanej ustawy.

6. ŚWITAŁA Andrzej, przedsiębiorca, zamieszkały w Świebodzicach, członek PLD. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2, art. 4 i art. 4a powołanej ustawy.

Lista nr 15 Komitet Wyborczy Antyklerykalnej Partia Postępu Racja.
6. POŹNIAK Mariusz Adam, nauczyciel, zamieszkały w Nowej Rudzie, członek Antyklerykalnej Partii Postępu .Racja. Zwolniony z obowiązku złożenia oświadczenia o pracy lub służbie w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z nimi z mocy art. 7 ust. 2 powołanej ustawy.

Lista nr 17 Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Ruch Obrony Bezrobotnych
8. ZIÓŁKOWSKI Jan, mistrz stolarski, zamieszkały w Ziębicach, członek KPEiR-RP. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2, art. 4 i art. 4a powołanej ustawy.

Lista nr 19 Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
2. GASZYŃSKI Dawid Jakub, student, zamieszkały w Świdnicy, członek Narodowego Odrodzenia Polski. Zwolniony z obowiązku złożenia oświadczenia o pracy lub służbie w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z nimi z mocy art. 7 ust. 2 powołanej ustawy.

6. POBORCZYK Arkadiusz, uczeń, zamieszkały w Dzierżoniowie, członek Narodowego Odrodzenia Polski. Zwolniony z obowiązku złożenia oświadczenia o pracy lub służbie w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z nimi z mocy art. 7 ust. 2 powołanej ustawy.
« Powrót | Dodano: 2004-06-02 | Komentarzy: 0 | Odsłon: 2444 |  | Drukuj

Komentarze:

Hasło:
Autor:

Komentarz: /400 max

Info Redakcja wortalu www.nowaruda.info oświadcza, że nie odpowiada za treść komentarzy do zamieszczanych artykułów. Za owe treści odpowiadają ich autorzy. Zabrania się umieszczania treści nawołujących do przemocy, nienawiści, nietolerancji, jak i treści obraźliwych wobec Użytkowników wortalu lub innych osób. Komentarze uznane za obraźliwe lub przekraczające granice tolerancji będą usunięte bez poinformowania o tym autorów !!!

Menu

Noworudzianin
Styczeń 2019
N Pn Wt Śr Cz Pt S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

 HOTEL
Dwór Górny
Cena: od 100 do 360

donate

Dotacje w Bitcoin

  ^Top^

Strona zgodna z HTML 4.01   Korzysta z Apache   Korzysta z MySQL   Korzysta z PHP   Najlepiej czytaj w Firefox  
Wszelkie prawa zastrzeżone (c) Nowa Ruda 2002-2006 Kamil Kobak
Aby lepiej oglądać wciśnij F11     www.nowaruda.info