4°

Nowa Ruda

Menu

Kanal RSS

 Reklama  
  WYBORY-2004: Regina liwa kandydatk do PE
Od lat jestem praktykującym lekarzem, który doskonale zna problemy pacjentów oraz oczekiwania wobec nowego systemu ochrony zdrowia.
Posiadam wykształcenie wyższe, ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu. Ponadto uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach z zakresu zarządzania placówkami służby zdrowia. Znam język francuski i angielski. Od 12 lat prowadzę działalność gospodarczą - przychodnie zdrowia. Znajdują się one na terenie Wałbrzycha, Szczawna Zdroju i Świebodzic.
Cieszę się zaufaniem ludzi. Dowodem tego był wybór mojej osoby na przewodniczącego Dolnośląskiego Związku Pracodawców Służby Zdrowia. Obecnie jestem członkiem zarządu tej organizacji. Aktywnie działam w Federacji Pracodawców Polski Zachodniej, w Porozumieniu Zielonogórskim oraz w Radzie Krajowej Platformy Obywatelskiej.
Mam wspaniałą rodzinę - męża Walentego oraz dwóch dorosłych synów - Kamila i Roberta. W wolnych chwilach lubię gotować (kuchnia polska) oraz uprawiać sport (latem - jazda na rowerze, zimą - narty).
Moi przyjaciele uważają, że jestem osobą wrażliwą na sprawy ludzkie, bo często pomagam ludziom, szczególnie dzieciom. Lekarze z moich przychodni od lat opiekują się wychowankami z domów dziecka w Wałbrzychu. Ja sama wielokrotnie organizowałam bezpłatne programy profilaktyczne dla kobiet.
Regina Śliwa

bezpłatny tekst
źródło: http://www.reginasliwa.pl
« Powrót | Dodano: 2004-05-22 | Komentarzy: 0 | Odsłon: 1097 |  | Drukuj

Komentarze:

Hasło:
Autor:

Komentarz: /400 max

Info Redakcja wortalu www.nowaruda.info oświadcza, że nie odpowiada za treść komentarzy do zamieszczanych artykułów. Za owe treści odpowiadają ich autorzy. Zabrania się umieszczania treści nawołujących do przemocy, nienawiści, nietolerancji, jak i treści obraźliwych wobec Użytkowników wortalu lub innych osób. Komentarze uznane za obraźliwe lub przekraczające granice tolerancji będą usunięte bez poinformowania o tym autorów !!!

Menu

Noworudzianin
Styczeń 2019
N Pn Wt Śr Cz Pt S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

 AGROTURYSTYKA
Słoneczna Dolina
Cena: od 25 do 40

donate

Dotacje w Bitcoin

  ^Top^

Strona zgodna z HTML 4.01   Korzysta z Apache   Korzysta z MySQL   Korzysta z PHP   Najlepiej czytaj w Firefox  
Wszelkie prawa zastrzeżone (c) Nowa Ruda 2002-2006 Kamil Kobak
Aby lepiej oglądać wciśnij F11     www.nowaruda.info