2°

Nowa Ruda

Menu

Kanal RSS

 Reklama  
  AKTUALNOSCI: Zamek Czaszek - Halloween dla dorosłych
kliknij tu W noc Halloween świat żywych przenika się ze światem umarłych, a Książ zamieni się w "Zamek Czaszek". Czy starczy Wam odwagi by wejść do królestwa duchów i upiorów? W tę najczarniejszą noc w roku spotkacie ich tu szczególnie dużo, ich legiony już nadciągają do tego zamczyska. Gdy zapada zmrok, każdy kąt wydaje się tu ciemniejszy i tylko słychać, co się w nim kryje... Zapraszamy Was na noc z Królową Czaszek i jej upiornym towarzystwem. Obiecujemy strach i adrenalinę, a dla niektórych nawet rozrywkę... w większości przygotujcie się jednak na dużą porcję lęku ;) Nie zabierzemy Was do ozdobnych salonów, będziecie musieli przejść przez opuszczone piętra, w tym IV i V... Szykujemy edycję wyłącznie dla dorosłych i już my wiemy dlaczego... Przewidzieliśmy dla Was emocjonujący wieczór. Co planujemy? Mroczną przygodę z elementami Escape Roomu oraz Horror House, czyli coś naprawdę mocnego!

Zwiedzanie będzie trwało ok. 90 minut, oczywiście wyruszycie z Waszym jedynym obrońcą - przewodnikiem (informujemy, że żaden z przewodników nie posiada figury kulturysty/kulturystyki ;)). Edycja dla rodzin z dziećmi w wieku 8-14 lat odbędzie się dwa dzni wcześniej, 29 października (niedziela).

Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ (wydarzenie: Halloween dla dorosłych - "Zamek Czaszek") . Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ: http://www.ksiaz.walbrzych.pl/turystyka/oferty/nocne-zwiedzanie

Ceny biletów:
- 65 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet http://www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl/
- 70 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w Kasie Biletowej
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona!
Parking przed zamkiem będzie dozrowany i dodatkowo płatny!

Halloween to usługa specjalna, odbywająca się po zmroku i w wyjątkowych okolicznościach - dlatego podlega tym samym zasadom co Nocne Zwiedzanie Zamku Książ. Prosimy o zapoznanie się z nimi w regulaminie Nocnego Zwiedzania.

UWAGA!
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji Regulamin Nocnego Zwiedzania.

Na podst. ewents:
https://www.facebook.com/events/
« Powrót | Dodano: 2017-10-28 | Komentarzy: 0 | Odsłon: 463 |  o | Drukuj

Komentarze:

Hasło:
Autor:

Komentarz: /400 max

Info Redakcja wortalu www.nowaruda.info oświadcza, że nie odpowiada za treść komentarzy do zamieszczanych artykułów. Za owe treści odpowiadają ich autorzy. Zabrania się umieszczania treści nawołujących do przemocy, nienawiści, nietolerancji, jak i treści obraźliwych wobec Użytkowników wortalu lub innych osób. Komentarze uznane za obraźliwe lub przekraczające granice tolerancji będą usunięte bez poinformowania o tym autorów !!!

Menu

Noworudzianin
Grudzień 2018
N Pn Wt Śr Cz Pt S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

 KWATERA
Noclegi u Bajanka
Cena: od 25 do 35

donate

Dotacje w Bitcoin

  ^Top^

Strona zgodna z HTML 4.01   Korzysta z Apache   Korzysta z MySQL   Korzysta z PHP   Najlepiej czytaj w Firefox  
Wszelkie prawa zastrzeżone (c) Nowa Ruda 2002-2006 Kamil Kobak
Aby lepiej oglądać wciśnij F11     www.nowaruda.info